

Акумулятор 80Ah-12v ENERGIZER EFB (315х175х190), R, EN800 580 500 080
5 495 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371277625FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 80Ah-12v ENERGIZER EFB (315х175х190), R, EN800

КОД ТОВАРУ
52371277625

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
580 500 080
(Energizer)
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0092S5A110 | BOSCH | 0092S50110 | ENERGIZER | 575500073 |
| EXIDE | EL800 | EXIDE | EK800 | Mobis | 371102S720 |
| Varta | 575500073 | Varta | 580500080 | Varta | 580901080 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 580 500 080 |
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 315 мм |
| Ємність акумулятору | 80 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 800 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 495 ₴



