

Акумулятор 70Ah-12v AFA (278x175x190), R, EN640 570 409 064
3 300 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237830534FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 70Ah-12v AFA (278x175x190), R, EN640

КОД ТОВАРУ
5237830534

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
570 409 064
(AFA)
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AFA | 570409064 | AFA | 570410064 | AFA | 574104068 |
| ENERGIZER | 570409064 | MERCEDES-BENZ | A0045418601 | MERCEDES-BENZ | 0045418601 |
| RENAULT | 7711424423 | VAG | 000915105DG | Voltmaster | 57012 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 570 409 064 |
| Виробник | AFA |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 278 мм |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 640 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴



