

Акумулятор 60Ah-12v VARTA Silver Dynamic AGM (D52) (242х175х190), R, EN680 560 901 068
7 692 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237301329FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 60Ah-12v VARTA Silver Dynamic AGM (D52) (242х175х190), R, EN680

КОД ТОВАРУ
5237301329

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
560 901 068
(Varta)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 60Ah-12v VARTA Silver Dynamic AGM (D52) (242х175х190), R, EN680
Термін гарантії 24 місяці
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BENTLEY | 000915105DE | BOSCH | 0092S5A050 | EXIDE | EK600 |
| EXIDE | EL600 | PEUGEOT | 5600JY | PEUGEOT | 5600KH |
| PEUGEOT/CITROEN | 5600TJ | Varta | 560901068 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 560 901 068 |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 17.7 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 680 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 692 ₴



