

Акумулятор 62Ah-12v KAINAR Standart + (242х175х190), L, EN590 062 261 1 120 ЖЧ
3 121 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371308431FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 62Ah-12v KAINAR Standart + (242х175х190), L, EN590

КОД ТОВАРУ
52371308431

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
062 261 1 120 ЖЧ
(KAINAR)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 62Ah-12v KAINAR Standart + (242х175х190), L, EN590
Термін гарантії 24 міс
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 062 261 1 120 ЖЧ |
| Виробник | KAINAR Technologies |
| Країна виробник | Казахстан |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Ємність акумулятору | 62 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 590 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 121 ₴



