Акумулятор 56Ah-12v BOSCH (S3006) (242x175x190),L,EN480 0092S30060
3 970 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237437151FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 56Ah-12v BOSCH (S3006) (242x175x190),L,EN480

КОД ТОВАРУ
5237437151

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0092S30060
(BOSCH)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 56Ah-12v BOSCH (S3006) (242x175x190),L,EN480
Термін гарантії 24 місяці
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Ємність аккумулятора [А·год] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AFA | 560127054 | BOSCH | 0092S30060 | BOSCH | 0092S50060 |
| BOSCH | 0092S40060 | CENTRA | CC551 | DECARO | 6СТ601 |
| DECARO | 6СТ60АЗ1 | ENERGIZER | 556401048 | ENERGIZER | 560127054 |
| EXIDE | EB621 | EXIDE | EC551 | GS | SMF078 |
| HARDY | 5237784172 | HARDY | 5237995125 | HARDY | 5237995124 |
| HARDY | 5237439851 | HARDY | 5237995117 | HARDY | 5237995122 |
| HARDY | 5237439846 | ISTA | 5237114 | ISTA | 5237128 |
| ISTA | 5237127 | KAINAR | 0602611120ЖЧ | KAINAR | 0602511120 |
| KAINAR | 0602311120ЖЧ | KAINAR | 0622611120ЖЧ | KAINAR | 0652611120ЖЧ |
| MagnetiMarelli | 067060510011 | MASTER-SPORT | 780453606 | MASTER-SPORT | 780585001 |
| MUTLU BATTERY | L260048B | NEXT | 0602511120ЧЧ | NPS | U540L43B |
| SAKURA | 56480S01 | SONNAK | SC551 | StartBOX | 52371100359 |
| StartBOX | 5237931137 | StartBOX | 5237931131 | Varta | 556401048 |
| Varta | 563401061 | Varta | 560127054 | Varta | 5564010483122 |
| Varta | 5601270543132 | VMF | 55565 | Voltmaster | 55565 |
| Voltmaster | 56221 | YUASA | YBX3078 | Дорожня карта | 6СТ60A11 |
| Дорожня карта | 6СТ60АЗ1 | Электра | 0604211129 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумулятор Chevrolet SENS | Акумулятор Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | Акумулятор Chevrolet LUMINA APV вен |
| Акумулятор Chevrolet LACETTI (J200) | Акумулятор Chevrolet CAMARO (FP_) | Акумулятор Chevrolet CAPRICE |
| Акумулятор Chevrolet MALIBU | Акумулятор Chevrolet NIVA (2123) | Акумулятор Chevrolet TRANS SPORT |
| Акумулятор Daewoo LANOS (KLAT) | Акумулятор Daewoo LANOS седан (KLAT) | Акумулятор Daewoo LEGANZA (KLAV) |
| Акумулятор DAIHATSU HIJET автобус (S85) | Акумулятор Fiat 242-SERIE АВТОБУС (242_) | Акумулятор Fiat 131 FAMILIARE/PANORAMA (131_) |
| Акумулятор Fiat 131 (131_) | Акумулятор Fiat 242-SERIE ФУРГОН (242_) | Акумулятор FSO POLONEZ I |
| Акумулятор GAZ VOLGA | Акумулятор GAZ VOLGA (3102) | Акумулятор Hyundai SONATA III (Y-3) |
| Акумулятор KIA SPORTAGE (K00) | Акумулятор LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) | Акумулятор LADA SAMARA СЕДАН (21099, 2115) |
| Акумулятор LADA 1200-1600 | Акумулятор LADA NIVA ВЕЗДЕХОД ЗАКРЫТЫЙ (2121, 2131) | Акумулятор LADA 1200-1500 универсал |
| Акумулятор LADA TOSCANA (2107) | Акумулятор LADA PRIORA седан (2170) | Акумулятор LADA PRIORA Наклонная задняя часть (2172) |
| Акумулятор LADA KALINA универсал (1117) | Акумулятор LADA NOVA универсал (2104) | Акумулятор LADA NADESCHDA (2120) |
| Акумулятор LADA KALINA седан (1118) | Акумулятор LADA KALINA Наклонная задняя часть (1119) | Акумулятор LADA NOVA (2105) |
| Акумулятор LADA 111 (2111) | Акумулятор LADA PRIORA универсал (2171) | Акумулятор LADA 110 (2110) |
| Акумулятор LANCIA GAMMA КУПЕ (830_) | Акумулятор LANCIA DELTA I (831_) | Акумулятор LANCIA DELTA III (844_) |
| Акумулятор LANCIA GAMMA (830_) | Акумулятор MASERATI 420/430 (69, 78, AF3) | Акумулятор MASERATI BITURBO купе |
| Акумулятор MASERATI BITURBO (70, 77) | Акумулятор MASERATI 3200 GT | Акумулятор MASERATI BITURBO Spider |
| Акумулятор MOSKVICH 2140 | Акумулятор MOSKVICH 21412 | Акумулятор MOSKVICH 412 |
| Акумулятор MOSKVICH 427 универсал | Акумулятор MOSKVICH ASLK 2140 | Акумулятор Opel ANTARA (L07) |
| Акумулятор PONTIAC TRANS SPORT | Акумулятор PONTIAC SUNBIRD | Акумулятор Seat IBIZA I (021A) |
| Акумулятор Seat 127 (127A) | Акумулятор Seat RONDA (022A) | Акумулятор Seat 132 |
| Акумулятор Seat IBIZA II (6K1) | Акумулятор Seat MALAGA (023A) | Акумулятор Seat RITMO (138) |
| Акумулятор ZAZ SENS |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0092S30060 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Ємність акумулятору | 56 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 480 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 970 ₴



