

Акумулятор 74Ah-12v VARTA BD(E12) (278x175x190),L,EN680 574 013 068
4 932 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 523717FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 74Ah-12v VARTA BD(E12) (278x175x190),L,EN680

КОД ТОВАРУ
523717

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
574 013 068
(Varta)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 74Ah-12v VARTA BD(E12) (278x175x190),L,EN680
Термін гарантії 24 місяці
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Ємність аккумулятора [А·год] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Розташування виводів |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0092S40090 | DECARO | 6СТ751 | DECARO | 6СТ77АЗ1 |
| ENERGIZER | 570410064 | EXIDE | EB741 | HARDY | 5237995126 |
| HARDY | 5237439852 | KAINAR | 0752611120ЖЧ | NEXT | 0772511120ЧЧ |
| StartBOX | 52371100361 | StartBOX | 5237931139 | Varta | 574013068 |
| Дорожная карта | 6СТ75A11 | Дорожная карта | 6СТ77АЗ1 | Электра | 0752211129 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумулятор Chevrolet CORVETTE (C6) | Акумулятор Chevrolet CORVETTE КАБРИОЛЕТ (C6) | Акумулятор Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) |
| Акумулятор Chevrolet BLAZER S10 | Акумулятор Chrysler VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS) | Акумулятор Chrysler VOYAGER IV (RG, RS) |
| Акумулятор Chrysler VOYAGER II (ES) | Акумулятор Chrysler VIPER | Акумулятор Chrysler VIPER Convertible |
| Акумулятор Chrysler GRAND VOYAGER V (RT) | Акумулятор Chrysler NEON II | Акумулятор Chrysler VOYAGER I (AS) |
| Акумулятор Dodge CALIBER | Акумулятор FERRARI 550 BARCHETTA | Акумулятор FERRARI 512 TR |
| Акумулятор Fiat RITMO (138_) | Акумулятор Fiat DUCATO PANORAMA (280_) | Акумулятор Fiat DUCATO ФУРГОН (280_) |
| Акумулятор Fiat DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (280) | Акумулятор FORD USA EXPLORER (U2) | Акумулятор Hyundai H-1 / STAREX ВЭН (A1) |
| Акумулятор Hyundai H-1 Cargo (TQ) | Акумулятор Hyundai H-1 ФУРГОН (A1) | Акумулятор JEEP (BAW) CHEROKEE (KJ) |
| Акумулятор JEEP (BAW) WRANGLER III (JK) | Акумулятор JEEP (BAW) COMPASS (MK49) | Акумулятор JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) |
| Акумулятор JEEP (BAW) PATRIOT (MK74) | Акумулятор JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | Акумулятор JEEP (BAW) WRANGLER I (YJ, SJ_) |
| Акумулятор JEEP (BAW) CHEROKEE (XJ) | Акумулятор LAMBORGHINI COUNTACH | Акумулятор LANCIA VOYAGER ВЭН (404_) |
| Акумулятор Nissan NP300 NAVARA (D40) | Акумулятор Opel ANTARA (L07) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 574 013 068 |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 278 мм |
| Ємність акумулятору | 74 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 680 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 932 ₴



