


Акумулятор 88Ah-12v VARTA BLD(F5) (353x175x175),R,EN740 588 403 074
5 084 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237168FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 88Ah-12v VARTA BLD(F5) (353x175x175),R,EN740

КОД ТОВАРУ
5237168

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
588 403 074
(Varta)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 88Ah-12v VARTA BLD(F5) (353x175x175),R,EN740
Термін гарантії 24 місяці
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Ємність аккумулятора [А·год] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Виконання відбортування |
|
|
| Тип полюсного виводу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0092S30120 | ENERGIZER | 583400072 | Varta | 588403074 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Акумулятор Chrysler 300 C (LX, LE) | Акумулятор Chrysler 300 C Touring (LX, LE) | Акумулятор MASERATI INDY |
| Акумулятор MASERATI GHIBLI | Акумулятор MASERATI GHIBLI II | Акумулятор MASERATI GHIBLI Spider |
| Акумулятор MASERATI MEXICO | Акумулятор Opel SIGNUM НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (Z03) | Акумулятор Opel VECTRA C (Z02) |
| Акумулятор Opel VECTRA C GTS (Z02) | Акумулятор Opel VECTRA C УНИВЕРСАЛ (Z02) | Акумулятор Opel VIVARO A COMBI (X83) |
| Акумулятор Opel VIVARO A ФУРГОН (X83) | Акумулятор Volvo V70 III (135) | Акумулятор Volvo XC70 II (136) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 588 403 074 |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 175 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 353 мм |
| Ємність акумулятору | 88 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 740 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 084 ₴



