

Акумулятор 60Ah-12v StartBOX Special (242x175x190),R,EN510 5237931138
2 370 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237931138FP
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Акумулятор 60Ah-12v StartBOX Special (242x175x190),R,EN510

КОД ТОВАРУ
5237931138

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
5237931138
(StartBOX)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Акумулятор 60Ah-12v StartBOX Special (242x175x190),R,EN510
Термін гарантії 18 місяців
| Характеристика |
|
|
| Полярність |
|
|
| Ємність |
|
|
| Пусковий струм |
|
|
| Тип корпусу |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип кріплення |
|
|
| Термін гарантії, міс. |
|
|
| Напруга [В] |
|
|
| Довжина [мм] |
|
|
| Висота [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AFA | 560127054 | AFA | 560408054 | Banner | 13562190101 |
| BENTLEY | 000915105DE | BOSCH | 0092S40050 | DECARO | 6СТ60АЗЕ0 |
| DECARO | 6СТ600 | ENERGIZER | 560408054 | EXIDE | EB620 |
| HARDY | 5237995123 | HARDY | 5237439850 | HARDY | 5237995118 |
| HARDY | 5237439847 | ISTA | 5237213 | KAINAR | 0602610120ЖЧ |
| KAINAR | 0602510120 | LOXA | С56110 | NEXT | 0602510120ЧЧ |
| PEUGEOT | 5600JY | PEUGEOT | 5600KH | PEUGEOT/CITROEN | 5600TJ |
| StartBOX | 5237931132 | StartBOX | 5237931138 | StartBOX | 52371100360 |
| VAG | 000915105DE | Varta | 560408054 | Varta | 5604080543132 |
| Voltmaster | 56219 | Дорожная карта | 6СТ60A1Е0 | Дорожная карта | 6СТ60АЗЕ0 |
| Электра | 0604210129 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5237931138 |
| Виробник | StartBOX |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 14.7 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 510 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 370 ₴



