
Акумулятор 70Ah-12v VARTA BD(E24) (261х175х220),L,EN630 Азія, 570 413 063
5 017 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 523707FP
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: 570 413 063
Увага!!! Акумулятори відвантажуються лише за 100% передоплати. Або самовивіз оплата при отриманні.
Важливо! Доставка по Україні АКБ здійснюється тільки перевізником Делівері. Нова пошта не перевозить акумулятори.
Куди б не привела Вас дорога, акумулятори VARTA (Варта) – гарантія того, що енергії завжди буде достатньо. Будь то Ваша перша машина, автомобіль із функціональністю Start-Stop або транспортний засіб з великою кількістю обладнання та відповідним високим енергоспоживанням, акумулятори VARTA забезпечують необхідну енергію.
Сьогодні наша продукція використовується у мільйонах автомобілів, моторних човнів, мотоциклів та автобудинків. Кожен акумулятор VARTA – це втілення досвіду та знань наших інженерів. Акумулятори VARTA - це тривалий ресурс, менша схильність до корозії та нижча вартість володіння.
Сила батарей VARTA підкріплюється становищем на ринку компанії Clarios, раніше відомої як Johnson Controls Power Solutions, - світового лідера в галузі виробництва просунутих рішень для зберігання енергії. Технологіями, які забезпечують унікальну екологічність, продуктивність, надійність, безпеку та комфорт у повсякденному житті. Ми додаємо цінність кожній ланці в ланцюжку поставок, що дозволяє розвивати спільноти, для яких ми працюємо, і берегти планету, на якій ми живемо.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 570 413 063 |
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 16.9 кг |
| Висота | 220 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 261 мм |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 630 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
- Ціна: 5 017 ₴



