Акумулятор 190Ah-12v StartBOX Premium (513x223x223), полярність пряма (4), EN1250, 52371100366
8 219 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371100366FP
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: 52371100366
Увага!!! Акумулятори відвантажуються лише за 100% передоплати. Або самовивіз оплата при отриманні.
Важливо! Доставка по Україні АКБ здійснюється тільки перевізником Делівері. Нова пошта не перевозить акумулятори.
Акумулятори для автомобілів StartBOX (СтарБокс) українського виробника АкумГрупп (Запоріжжя). Ідеальне співвідношення ціна-якість. Усі енергетичні та експлуатаційні характеристики Start BOX відповідають вимогам ГОСТу.
Сьогодні група компаній ACCUM GROUP — це компанія, що включає низку виробничих і торгових підрозділів, які створювалися для досягнення таких цілей, як виробництво та постачання на український ринок якісних АКБ. Починали працювати на ринку 20 років тому, і ми чудово розуміємо, що якісна продукція + відмінне обслуговування та сервіс = лояльний клієнт. Дотримання цього принципу веде компанію до постійного зростання, дозволяє виробляти якісну продукцію та безперервно збільшувати кількість постійних клієнтів.
Акумулятори StartBOX можна віднести до бюджетного сегменту, вони будуть особливо цікаві водіям, які хочуть розумно заощадити на обслуговуванні свого ТЗ.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 52371100366 |
| Виробник | StartBOX |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 223 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 513 мм |
| Ємність акумулятору | 190 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 4 (+ знизу) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 1250 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 223 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
- Ціна: 8 219 ₴



