

Акумулятор 60Ah-12v AFA (242х175х190), L, EN540, 560 127 054
3 079 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237830525FP
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: 560 127 054
Увага!!! Акумулятори відвантажуються лише за 100% передоплати. Або самовивіз оплата при отриманні.
Важливо! Доставка по Україні АКБ здійснюється тільки перевізником Делівері. Нова пошта не перевозить акумулятори.
Торгова марка найбільшого світового виробника автомобільних акумуляторів "Johnson Controls" (США). Акумулятори AFA (АФА) робляться в чотирьох європейських країнах на дев'яти заводах. "Johnson Controls" - основний постачальник акумуляторів (до 50 на конвеєри усіх провідних європейських автозаводів. Якість акумуляторних батарей AFA підтверджена численними сертифікатами (ISO 9001, QS 9000 та ін.).
Акумулятори AFA поставляються із заводу виключно в залитому виді. Акумулятор готовий до установки в автомобілі, таким чином, необхідність заливки електроліту відпадає. AFA - це акумулятор, що повністю не обслуговується, виготовлений з використанням кальцію, що зводить до мінімуму споживання води.
Марка AFA - це середній ціновий сегмент, що робиться, проте, на одному з найтехнологічніших заводів, готовий скласти конкуренцію іншим маркам в цьому ціновому діапазоні за ціною і напевно перевершити їх по якості.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 560 127 054 |
| Виробник | AFA |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 16.5 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 540 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
- Ціна: 3 079 ₴



