

Акумулятор 90Ah-12v Exide PREMIUM (315х175х190), R, EN720, EA900
5 373 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 52371345238FP
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: EA900
Увага!!! Акумулятори відвантажуються лише за 100% передоплати. Або самовивіз оплата при отриманні.
Важливо! Доставка по Україні АКБ здійснюється тільки перевізником Делівері. Нова пошта не перевозить акумулятори.
Компанія Exide Technologies представлена більш ніж у 80 країнах, має 130-річний досвід роботи та є одним із найбільших світових виробників свинцево-кислотних акумуляторних батарей. Компанія лідирує у розробці новітніх технологій зберігання енергії для автомобільного та промислового застосування. Провідні виробники автомобілів, вантажівок та навантажувачів довіряють компанії Exide Technologies постачання оригінального обладнання для комплектації свого виробництва. Компанія Exide пропонує також ринку портфель успішних та добре відомих брендів.
Exide – велика американська компанія, що спеціалізується на виробництві автомобільних акумуляторів. Володіє заводами у США, Іспанії, Польщі, Німеччині та Італії. Варто зазначити, що згідно з непідтвердженою інформацією, акумулятори Exide (Ексайд) збирають також у Білорусі та Франції. Фірмова продукція Exide відповідає всім європейським нормам та має захист від підробок – перевірочні коди та голограми. Крім того, всі фірмові акумулятори мають оглядове віконце.
Найперша батарея Start-Stop AGM була розроблена компанією Exide у 2004 році. З того моменту наша технологія швидко прогресувала, що підвищило нам оперативність та ефективність наших товарів із кожним випуском нової батареї. Еxide вклала великий внесок у передові позиції виготовлення, ми є одними з найбільших світових імпортерів акумуляторів AGM. До того ж, ми готові виконати найвищі потреби автовиробників, зміцнюючи на ринку автозапчастин довіру споживача як виробництво наших продуктів. Для виготовлення акумуляторів Start-Stop AGM пускають у хід високоякісні речовини, у тому числі сепаратори зі скловолокна з покращеною площиною, модернізація свинцево-олов'яних сплавів та виключно вуглецеві доповнення для активної маси. Для автомобілів із системою Start-Stop або системою рекуперативного гальмування, бездоганно підходять такі акумулятори. Також батареї AGM нового покоління додаються для водних суден та автомобілів з метою розумного збереження палива.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EA900 |
| Виробник | Exide |
| Країна виробник | США |
| Вага | 18.5 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 315 мм |
| Ємність акумулятору | 90 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 720 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 5 373 ₴



