

Шайба 88*31*20 болта ресори SAF (вир-во Sampa) 118.050
433 ₴
346,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900995421-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайба 88*31*20 болта ресори SAF (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
6900995421

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
118.050
(SAMPA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUGER | 60219 | CUYMAR | 3521802 | SAF | 1101200100 |
| SAMPA | 118050 | Stellox | 8455017SX | Templin | 041102093010 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Шайба SAF |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 118.050 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 4,52 |
| Висота паковання | 25 |
| Довжина паковання | 90 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900995421 |
| Ширина паковання | 90 |
| код УКТЗЕД | 7318220090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346,40 ₴



