

Втулка 61*60*90 стабілізатору MAN TGA,TGM,TGS,TGX (вир-во Sampa) 020.180
666 ₴
599,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 62001037578-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка 61*60*90 стабілізатору MAN TGA,TGM,TGS,TGX (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
62001037578

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
020.180
(SAMPA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 24035AP | AUGER | 53266 | AYD | 8712924 |
| AYD OE - Excellence | 8712924 | CUYMAR | 47070083 | DT | 367025 |
| FEBI BILSTEIN | 34079 | MAN | 81437220083 | MEYLE | 12342710088 |
| OREX | 232028 | PE Automotive | 03314600A | PE Automotive | 03314600 |
| SAMPA | 020180 | SEM | 8146 | Stellox | 8412586SX |
| Templin | 041200982230 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0532018 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка MAN |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 020.180 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 1,1 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 90 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 62001037578 |
| Ширина паковання | 90 |
| код УКТЗЕД | 4016995790 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599,40 ₴



