

Р/к шкворня (вир-во Sampa) 020.520
1 522 ₴
1 369,80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 44001175896-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к шкворня (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
44001175896

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
020.520
(SAMPA)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Р/к шкворня (вир-во Sampa)
OE 81442056016
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUGER | 52562 | AUGER | 2562 | Bergkraft | BK9006016 |
| CASALS | 69106 | DT | 396206 | FEBI BILSTEIN | 01254 |
| FEBI BILSTEIN | 24648 | Lema | 304 | Lemforder | 25684 |
| Lemforder | 2568401 | MAN | 81442056016 | OCAP | 0927742 |
| PE Automotive | 03111500A | PE Automotive | 03111500 | S-TR | STR80207 |
| SAMPA | 020520 | SIDEM | 44189KIT | Stellox | 8416051SX |
| Templin | 060400960108 | Templin | 060400960108225 | Templin | 060400960008 |
| Templin | 060400960108626 | Templin | 0604009601S | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0531019 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 020520 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Зовнішній діаметр | 34.5 мм |
| Діаметр під підшипник | 35 мм |
| Довжина | 174.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 1,99 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 100 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 35 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 44001175896 |
| Ширина паковання | 190 |
| код УКТЗЕД | 8708509998 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 369,80 ₴



