

Р/к шкворня MAN L,M2000 на сторону (вир-во Sampa) 020.566
2 181 ₴
1 962,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 62001151270-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к шкворня MAN L,M2000 на сторону (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
62001151270

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
020.566
(SAMPA)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Р/к шкворня MAN L,M2000 на сторону (вир-во Sampa)
аналог CEI 230.063
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUGER | 55128 | Bergkraft | BK9002173 | C.E.I. | 230063 |
| CASALS | 69118 | CEI | 230063 | DT | 396208 |
| FEBI BILSTEIN | 18998 | FEBI BILSTEIN | 24658 | Lemforder | 28050 |
| Lemforder | 2805001 | MAN | 81442056019 | MAN | 81442056019S1 |
| MEYLE | 12347980003 | PE Automotive | 03130000A | PE Automotive | 03130000 |
| SAMPA | 020566 | SAMPA | 0205661 | SASIC | T797008 |
| SIDEM | 44280KIT | Stellox | 8416082SX | Templin | 0604009891S |
| Templin | 060400989008 | Templin | 060400989108626 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Р/к MAN |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 020566 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Довжина | 202 мм |
| Зовнішній діаметр | 41.5 мм |
| Діаметр під підшипник | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 3,42 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 140 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 42 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 62001151270 |
| Ширина паковання | 280 |
| код УКТЗЕД | 8708509998 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 962,90 ₴



