Сальник колінчастого вала FRONT DEUTZ BF6M1013 81X104X11 (вир-во Corteco) 01027762B
1 369 ₴
1 232,10 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900375249-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінчастого вала FRONT DEUTZ BF6M1013 81X104X11 (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
6900375249

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01027762B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Материал |
|
|
| Тип кручения |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Защита от пили |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4U | 29794VO | 4U Autoparts | 29794VO | Corteco | 01027762B |
| DEUTZ | 04253373 | DEUTZ-FAHR | 04253373 | DT | 211112 |
| Elring | 084920 | GLASER | P7738201 | GOETZE ENGINE | 5031960700 |
| KHD | 04253373 | MAGIRUS-DEUTZ | 04253373 | MEYLE | 16340990006 |
| PAYEN | NA5459 | VICTOR REINZ | 813599900 | VOLVO | 20412568 |
| VOLVO | 20967241 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник RENAULT TRUCKS Midlum | Сальник RENAULT TRUCKS Premium 2 | Сальник Volvo FL |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01027762B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 81 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.04500 |
| Висота 1 [мм] | 11 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 81 |
| Висота паковання | 15 |
| Довжина паковання | 105 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 104 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375249 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Сторона установки | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
| Ширина паковання | 105 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 232,10 ₴



