

Втулка 50*84*72 стабілізатора MAN F,L2000,TGA,TGM (вир-во Sampa) 020.183
661 ₴
594,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 62001098522-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка 50*84*72 стабілізатора MAN F,L2000,TGA,TGM (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
62001098522

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
020.183
(SAMPA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 24019AP | AUGER | 53269 | AUGER | 3269 |
| AYD | 8712908 | AYD OE - Excellence | 8712908 | Bergkraft | BK2882521SP |
| CUYMAR | 4707068 | DT | 367028 | FEBI BILSTEIN | 24445 |
| IMEX | IMX81437220068 | Lema | 269817 | MAN | 81437220069 |
| MAN | 81437220068 | MAN | 81437220080 | MEYLE | 12342710098 |
| OREX | 232022 | PE Automotive | 03313700A | PE Automotive | 03313700 |
| S-TR | STR120283 | SAMPA | 020183 | SASIC | T257027 |
| SEM | 7824 | Stellox | 8408126SX | Templin | 041200982210 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0536002 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка MAN |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 020183 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 2,79 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 80 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 62001098522 |
| Ширина паковання | 70 |
| код УКТЗЕД | 4016995790 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 594,90 ₴



