Сальник колінчастого вала (вир-во Corteco) 01027763B
1 628 ₴
1 465,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4410150016-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінчастого вала (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
4410150016

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01027763B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Материал |
|
|
| Тип кручения |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Защита от пили |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Corteco | 01027763B | DEUTZ | 04253333 | DEUTZ-FAHR | 04253333 |
| DT | 620415 | Elring | 084610 | GLASER | P7738301 |
| KHD | 04253333 | KHD | 04202332 | MAGIRUS-DEUTZ | 04253333 |
| MEC-DIESEL | 520336 | PAYEN | NA5475 | PE Automotive | 14006600A |
| RENAULT | 7421486084 | Stellox | 8101256SX | VICTOR REINZ | 813600100 |
| VOLVO | 20412286 | VOLVO | 21306356 | VOLVO | 20967248 |
| VOLVO | 21486084 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник RENAULT TRUCKS Midlum | Сальник RENAULT TRUCKS Premium 2 | Сальник Volvo FL |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01027763B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 130 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.12500 |
| Висота 1 [мм] | 13 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 130 |
| Висота паковання | 20 |
| Довжина паковання | 165 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4410150016 |
| Сторона установки | збоку коробки передач |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Ширина паковання | 165 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 465,20 ₴



