Інтеркулер RVI PREMIUM dCi11B/43-dci6A (вир-во NRF) 30216
23 228 ₴
20 905,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 44131128869-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтеркулер RVI PREMIUM dCi11B/43-dci6A (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
44131128869

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30216
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 397013N | AUTOGAMMA | 404192 | AVA COOLING | RE4076 |
| BEHR | 8ML376724241 | Behr Hella Service | 8ML376724241 | BTS Turbo | L970322 |
| DT | 635403 | EACLIMA | 36A59012 | FRIGAIR | 07093014 |
| HELLA | 8ML376724241 | JDEUS | 823M01 | MAHLE | CI112000P |
| Nissens | 97025 | NRF | 30216 | NRF | 19212 |
| PRASCO | RE4076 | RENAULT | 5001858492 | RENAULT | 5010315841 |
| RENAULT | 5001858491 | RENAULT | 5001858493 | SATO TECH | I10318 |
| Stellox | 8110824SX | TitanX | IX169005 | Valeo | 818530 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Інтеркулер RENAULT TRUCKS Premium |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30216 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Голландія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Довжина ядра радіатора | 812 мм |
| Ширина ядра радіатора | 593 мм |
| Глибина ядра радіатора | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 66 |
| Ширина паковання | 1100 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
| Код товару | 44131128869 |
| Базова одиниця | шт. |
| Негабарит | Негабарит |
| Імпортований | Да |
| Вага (кг) | 15 |
| Висота паковання | 830 |
| Довжина паковання | 310 |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 905,20 ₴



