

Втулка 16.5*70.5*68 кабіни MAN (вир-во Sampa) 020.028
690 ₴
621 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6200995246-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка 16.5*70.5*68 кабіни MAN (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
6200995246

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
020.028
(SAMPA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUGER | 51507 | AUGER | 1507 | CASALS | 7349 |
| CASALS | 7713 | CUYMAR | 4207437 | DT | 383506 |
| FEBI BILSTEIN | 09459 | MAN | 81962100306 | MAN | 81962100424 |
| MAN | 81962100437 | MEYLE | 12342100437 | PE Automotive | 03050200A |
| PE Automotive | 03050200 | RIDER | 100049 | ROTA | 2133487 |
| SAMPA | 020028 | SAMPA | SA020028 | SEM | 7570 |
| SEM | 7570F | Stellox | 8705604SX | Templin | 090100990250 |
| Templin | 099025 | Templin | T099025 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0529001 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка MAN |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 020028 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 68 мм |
| Внутрішній діаметр | 16.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 70.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 1,11 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6200995246 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 100 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 621 ₴



