

Сайлентблок 70*24*95 ресори MAN F2000 (вир-во Sampa) 020.029
817 ₴
735,30 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 62001024589-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок 70*24*95 ресори MAN F2000 (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
62001024589

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
020.029
(SAMPA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 22716AP | AUGER | 51454 | AUGER | 1454D |
| AYD OE - Excellence | 7611605 | CASALS | 7350 | CUYMAR | 3807005 |
| DT | 365102 | ELPI | LP2052851 | EMMERRE | 104099 |
| FEBI BILSTEIN | 10808 | IMEX | IMX81437220061 | Lema | 108327 |
| MAN | 81437220061 | MAN | 81437220044 | MEYLE | 12346100001 |
| PE Automotive | 03408410A | PE Automotive | 03408400A | PE Automotive | 03408400 |
| PE Automotive | 03408410 | RIDER | 100025 | ROSTAR | 18081437220061 |
| ROTA | 2139958 | S-TR | STR120210 | SAMPA | 020029 |
| SAMPA | SA020029 | SEM | 1015 | Stellox | 8406003SX |
| Templin | 041100978440 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0530006 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок MAN |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 020029 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 95 мм |
| Діаметр внутрішній | 24 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 6,98 |
| Висота паковання | 90 |
| Довжина паковання | 90 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 62001024589 |
| Ширина паковання | 90 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735,30 ₴



