

Сальник маточини 120X150X15 MB (вир-во Elring) 010.901
583 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 648803-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник маточини 120X150X15 MB (вир-во Elring)

КОД ТОВАРУ
648803

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
010.901
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Материал |
|
|
| Конструкція радіального ущільне |
|
|
| Защита от пили |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUGER | 69173 | Corteco | 12011418B | Corteco | 01029668B |
| Corteco | 12016441B | DT | 420398 | Elring | 457710 |
| Elring | 010901 | FEBI BILSTEIN | 19007 | Federal Mogul | M376692A |
| KACO | 97066988 | MAN | 06562821007 | MAN | 90752541153 |
| MEC-DIESEL | 520301 | MERCEDES-BENZ | 0099979046 | MERCEDES-BENZ | A0099979046 |
| OREX | 197008 | PE Automotive | 01149700 | PE Automotive | 01149700A |
| RENAULT | 5000281894 | SAMPA | 010207 | SKF | VKS6150 |
| SKT | 412265 | SKT | 412285 | Stellox | 8101156SX |
| Templin | 110601909660 | Templin | 190966 | VICTOR REINZ | 813510300 |
| VICTOR REINZ | 813523200 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Mercedes-Benz |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 010901 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Висота | 15 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Висота паковання | 20 |
| Довжина паковання | 190 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 648803 |
| Конструкція радіального ущільне | CS |
| Ширина паковання | 190 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 ₴



