

Сайлентблок стабілізатора 22x75x62 MAN F90 задн. (вир-во Sampa) 020.007
759 ₴
683,10 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6200995378-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок стабілізатора 22x75x62 MAN F90 задн. (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
6200995378

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
020.007
(SAMPA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 22704AP | AUGER | 51408 | AYD | 7211593 |
| AYD OE - Excellence | 7211593 | CASALS | 6373 | CUYMAR | 4707019 |
| DT | 367013 | FEBI BILSTEIN | 03454 | Federal Mogul | MNSB9401 |
| Lemforder | 1944501 | Lemforder | 19445 | Lemforder | 570448167 |
| MAN | 81437226051 | MAN | 81437220019 | MEYLE | 12347220019 |
| OCAP | 1216330 | PE Automotive | 03310600A | PE Automotive | 03310600 |
| RIDER | 100046 | ROTA | 2135285 | S-TR | STR120217 |
| SAMPA | 020007 | SAMPA | SA020 | SASIC | T257006 |
| SEM | 7527 | SIDEM | 44266 | Stellox | 8409511SX |
| Templin | 041200992100 | Templin | 099210 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0532020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок MAN |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 020007 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 1,98 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 80 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6200995378 |
| Ширина паковання | 80 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683,10 ₴



