

Сайлентблок кабіни 65x64 MB (вир-во Sampa) 011.177
960 ₴
864 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 64001024603-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок кабіни 65x64 MB (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
64001024603

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
011.177
(SAMPA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 22491AP | AUGER | 51360 | AYD | 7511380 |
| AYD OE - Excellence | 7511380 | CASALS | 7508 | CUYMAR | 4208024 |
| DT | 480428 | ELPI | LP2053074 | FEBI BILSTEIN | 27412 |
| MERCEDES-BENZ | A9423100077 | MERCEDES-BENZ | 942310007705 | MERCEDES-BENZ | 9423172212 |
| MERCEDES-BENZ | A9423100277 | MERCEDES-BENZ | 9423100077 | MERCEDES-BENZ | A9423172212 |
| MERCEDES-BENZ | A942310007705 | MERCEDES-BENZ | 9423100277 | MEYLE | 0340310004 |
| OREX | 131005 | PE Automotive | 01338100A | PE Automotive | 01338100 |
| ROTA | 20510542 | S-TR | STR120364 | SAMPA | 011177 |
| SEM | 8175 | Stellox | 8708501SX | Templin | 090101909960 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0129002 | Winkler Truck and Trailer Parts GmbH | 58230106700 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Mercedes-Benz |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 011177 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 64 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 1,33 |
| Висота паковання | 65 |
| Довжина паковання | 85 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 64001024603 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 85 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 864 ₴



