

Втулка 24*62*95 ресори MAN TGA,TGS,TGX (вир-во Febi) 38504
1 081 ₴
972,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900870662-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка 24*62*95 ресори MAN TGA,TGS,TGX (вир-во Febi)

КОД ТОВАРУ
6900870662

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
38504
(FEBI BILSTEIN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Материал |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 24064AP | AUGER | 55112 | AYD OE - Excellence | 7612953 |
| Bergkraft | BK8500091 | DT | 365109 | FEBI BILSTEIN | 38504 |
| IMEX | IMX81437220091 | IMEX | 24064AP | MAN | 81437220091 |
| OREX | 232036 | PE Automotive | 03411300A | PE Automotive | 03411300 |
| ROSTAR | 18081437220091 | S-TR | STR120241 | SAMPA | 020263 |
| SEM | 9236 | Stellox | 8408155SX | Templin | 041100978520 |
| СНГ | 18081437220091 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка MAN TGA | Втулка MAN TGS | Втулка MAN TGX |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38504 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 95 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Внутрішній діаметр | 24.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 1,01 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 80 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900870662 |
| Сторона установки | передня вісь, двостороння |
| Ширина паковання | 80 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 972,90 ₴



