

Підшипник маточини RVI Magnum, Premium2 (вир-во SKF) VKHB 2192
8 319 ₴
7 487,10 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 66871028776-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини RVI Magnum, Premium2 (вир-во SKF)

КОД ТОВАРУ
66871028776

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VKHB 2192
(SKF)
| Характеристика |
|
|
| Підшипники, ущільнювачі |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Внутрішній діаметр [мм] |
|
|
| Зовнішній діаметр [мм] |
|
|
| Ширина [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| RENAULT | 5000785895 | RENAULT | 5010439571 | RENAULT | 5000785910 |
| RENAULT | 5010587010 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник RENAULT TRUCKS Kerax | Підшипник RENAULT TRUCKS Premium 2 | Підшипник RENAULT TRUCKS Magnum |
| Підшипник RENAULT TRUCKS Maxter | Підшипник RENAULT TRUCKS Premium | Підшипник RENAULT TRUCKS Manager |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKHB2192 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 95 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 3,666 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 95 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 175 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 160 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 66871028776 |
| Підшипники, ущільнювачі | Підшипники |
| Ширина [мм] | 46 |
| Ширина паковання | 175 |
| код УКТЗЕД | 8482200000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 487,10 ₴



