

Р/к шкворня DAF CF65,75,85,LF55,95XF,XF95,105 на вісь (вир-во Sampa) 050.568
6 040 ₴
5 436 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 57001024486-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к шкворня DAF CF65,75,85,LF55,95XF,XF95,105 на вісь (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
57001024486

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
050.568
(SAMPA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 20829AP | AUGER | 55217 | AYD | 8409718 |
| AYD OE - Excellence | 8409718 | Bergkraft | BK8900996 | C.E.I. | 230060 |
| CASALS | 69103 | CEI | 230060 | DAF | 1895529S1 |
| DAF | 683499 | DAF | 0683499S1 | DAF | 683499S1 |
| DAF | 1895529 | DAF | 1602075 | DAF | 0683499 |
| DT | 592010 | DT | 592015 | EMMERRE | 954418 |
| FEBI BILSTEIN | 39120 | FEBI BILSTEIN | 29720 | FEBI BILSTEIN | 77120 |
| FEBI BILSTEIN | 79720 | GMW | KP683499 | Lema | 402 |
| OREX | 433006 | PE Automotive | 10103100A | PE Automotive | 10103100 |
| RIDER | RD683499S1 | RIDER | RD7837221 | SAMPA | 050568 |
| SIDEM | 14381KIT | Stellox | 8416108SX | Templin | 060400282208 |
| Тайвань | 683499S1TY |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 050568 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Довжина | 253 мм |
| Зовнішній діаметр | 31.5 мм |
| Діаметр під підшипник | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 9,13 |
| Висота паковання | 120 |
| Довжина паковання | 210 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 50 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 57001024486 |
| Розмір нарізі | M27x3 |
| Ширина паковання | 310 |
| код УКТЗЕД | 8708509998 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 436 ₴



