



Інтеркулер MAN TGA, TGS, TGX D0836LF41-D3876LF09 (про NRF) 30203
24 031 ₴
21 627,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 44131232309-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтеркулер MAN TGA, TGS, TGX D0836LF41-D3876LF09 (про NRF)

КОД ТОВАРУ
44131232309

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30203
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 267015N | AUTOGAMMA | 404752 | AVA COOLING | MN4018 |
| AVA COOLING | MN4076 | BEHR | 8ML376724321 | Behr Hella Service | 8ML376724321 |
| BTS Turbo | L970111 | DA SILVA | 425T | DA SILVA PROTRANS | 425T |
| DT | 316220 | DT | 316229 | EACLIMA | 36A47021 |
| FRIGAIR | 07373006 | HELLA | 8ML376724321 | MAHLE | CI119000P |
| MAHLE | CI119000S | MAN | 81061300198 | MAN | 81061300216 |
| MAN | 81061300180 | MANDO CORPORATION, SEOUL | 81061300198 | Nissens | 97034 |
| Nissens | 97015 | NRF | 30450 | NRF | 30203 |
| PRASCO | MN4076 | SATO TECH | I10227 | Stellox | 8110836SX |
| TitanX | IC139005 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0540012 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Інтеркулер MAN TGA |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30203 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Голландія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Довжина ядра радіатора | 892 мм |
| Ширина ядра радіатора | 665 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 64 |
| Ширина паковання | 1050 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
| Код товару | 44131232309 |
| Базова одиниця | шт. |
| Негабарит | Негабарит |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Імпортований | Да |
| Вага (кг) | 22 |
| Висота паковання | 350 |
| Довжина паковання | 1050 |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 627,90 ₴



