

Фільтр топл. WF8173/PP938 (вир-во WIX-Filtron) WF8173
789 ₴
710,10 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4410157-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр топл. WF8173/PP938 (вир-во WIX-Filtron)

КОД ТОВАРУ
4410157

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WF8173
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Исполнение фильтра |
|
|
| O впускного отвору [мм] |
|
|
| O випускного отвору [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AC | FS114 | AC | GF819 | BOSCH | 0450905979 |
| BREMSI | FE1901 | BUICK | 10290491 | CLEAN FILTERS | MBNA1544 |
| COMLINE | EFF069 | COOPERS | FT5687 | COOPERSFIAAM FILTERS | FT5687 |
| DIAMAX | DF3169 | FILTRON | PP938 | FRAM | G7740A |
| GENERAL MOTORS | 818564 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 25179824 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 10244502 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 818567 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 848567 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 1028778 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 10290491 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 818564 | LYNXAUTO | LF752 |
| MANN-FILTER | WK57 | MOTAQUIP | VFF461 | Optimal | FF01397 |
| POLCAR | FT5687 | Quinton Hazell | QFF0193 | TECNECO FILTERS | IN7740A |
| WIX FILTERS | WF8173 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Opel SINTRA (APV) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WF8173 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 149 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| O випускного отвору [мм] | 10 |
| O впускного отвору [мм] | 16 |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.23000 |
| Висота паковання | 150 |
| Довжина паковання | 90 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Код товару | 4410157 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 90 |
| код УКТЗЕД | 8421230090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710,10 ₴



