

Підшипник маточини RVI Magnum, Premium2 (вир-во SKF) VKHB 2337
6 648 ₴
5 983,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 66871028778-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини RVI Magnum, Premium2 (вир-во SKF)

КОД ТОВАРУ
66871028778

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VKHB 2337
(SKF)
| Характеристика |
|
|
| Підшипники, ущільнювачі |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Внутрішній діаметр [мм] |
|
|
| Зовнішній діаметр [мм] |
|
|
| Ширина [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DT | 654100 | FAG | 201049 | FEBI BILSTEIN | 170388 |
| HEPU | 201049 | MEC-DIESEL | 642750 | NTN-SNR | HDB226 |
| NTN/SNR | HDB226 | RENAULT | 5010587009 | SAMPA | 079207 |
| SKF | VKHB2337 | Stellox | 8440353SX | TIMKEN | SET1191 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник RENAULT TRUCKS Kerax | Підшипник RENAULT TRUCKS Premium 2 | Підшипник RENAULT TRUCKS Magnum |
| Підшипник RENAULT TRUCKS Premium | Підшипник RENAULT TRUCKS R |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKHB2337 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 2,890 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 90 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 150 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 66871028778 |
| Підшипники, ущільнювачі | Підшипники |
| Ширина [мм] | 42 |
| Ширина паковання | 150 |
| код УКТЗЕД | 8482200000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 983,20 ₴



