Фільтр повітряний New Holland CX (вир-во Hengst) E810L
3 639 ₴
3 275,10 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 69001898-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний New Holland CX (вир-во Hengst)

КОД ТОВАРУ
69001898

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E810L
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Исполнение фильтра |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DAF | 1525403 | DAF | 1146384 | DAF | 1525439 |
| DAF | 001155727 | DAF | 1155727 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E810L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 282 мм |
| Внутрішній діаметр | 150 мм |
| Висота | 584 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 4.64000 |
| Висота паковання | 300 |
| Довжина паковання | 620 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 69001898 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Негабарит | Негабарит |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 275,10 ₴



