

Натяжний ролик (вир-во Sampa) 200.435
844 ₴
759,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 44101150328-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натяжний ролик (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
44101150328

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
200.435
(SAMPA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NEOPLAN | 032264510 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 200435 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0,77 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 44101150328 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 170 |
| код УКТЗЕД | 8483508000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759,60 ₴



