

Втулка 55*95*80*92 стабілізатора VOLVO (вир-во Febi) 15243
984 ₴
885,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 69001125432-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка 55*95*80*92 стабілізатора VOLVO (вир-во Febi)

КОД ТОВАРУ
69001125432

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
15243
(FEBI BILSTEIN)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Втулка 55*95*80*92 стабілізатора VOLVO (вир-во Febi)
OE 9516524, 3028449
| Характеристика |
|
|
| Материал |
|
|
| Внутренний диаметр |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Внешний диаметр [мм] |
|
|
| Базовая ед. |
|
|
| Вес [кг] |
|
|
| Страна производства |
|
|
| Вес (кг) |
|
|
| Код ТНВЭД |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Длина [мм] |
|
|
| Длина упаковки |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Внешний диаметр [мм] |
|
|
| Ширина упаковки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUGER | 51581 | AUGER | 51569 | Bergkraft | BK2870821SP |
| CASALS | 6743 | CASALS | 7552 | CUYMAR | 4712449 |
| CUYMAR | 4712524 | DT | 261073 | FEBI BILSTEIN | 15243 |
| Federal Mogul | VLSB9500 | IMEX | IMX18368AP | IMEX | IMX0049516524 |
| Lemforder | 27851 | Lemforder | 2785101 | MEYLE | 5349516524 |
| PE Automotive | 14302200 | PE Automotive | 14302200A | ROTA | 2076592 |
| S-TR | STR120934 | SAMPA | 030104 | SAMPA | 030019 |
| SEM | 7707 | SIDEM | 68164 | SIDEM | 68462 |
| Stellox | 8412657SX | Templin | 041204003230 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0330064 |
| VOLVO | 11930526 | VOLVO | 9516524 | VOLVO | 3028449 |
| VOLVO | 03028449 | VOLVO | 009516524 | VOLVO | 09516524 |
| VOLVO | 030284491 | VOLVO | 003028449 | VOLVO | 011930526 |
| VOLVO | 30284491 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 15243 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 95 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова од. | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0,503 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина [мм] | 95 |
| Довжина паковання | 100 |
| Код ТНВЕД | 4016995290 |
| Код товару | 69001125432 |
| Сторона установки | задній міст нижній |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885,60 ₴



