

Сайлентблок 65*25*95 ресори MAN TGA,TGS,TGX (вир-во Febi) 24443
1 027 ₴
924,30 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 62001007828-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок 65*25*95 ресори MAN TGA,TGS,TGX (вир-во Febi)

КОД ТОВАРУ
62001007828

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24443
(FEBI BILSTEIN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 22703AP | AUGER | 53274 | AUGER | 53274D |
| Automotive RYME | 320813 | AYD | 7611592 | AYD OE - Excellence | 7611592 |
| Bergkraft | BK2892121SP | CUYMAR | 3807008 | DT | 365107 |
| ELPI | LP2052852 | FEBI BILSTEIN | 24443 | IMEX | IMX81437220070 |
| IMEX | 22703AP | MAN | 81962100617 | MAN | 81437220070 |
| MAN | 81962100616 | MAN | 81962100617S | MEYLE | 12342710099 |
| MEYLE | 12346102002 | MEYLE | 12346100002 | OREX | 232025 |
| PE Automotive | 03408210A | PE Automotive | 03408200A | PE Automotive | 03408210 |
| RIDER | RD100030 | ROTA | 2139917 | S-TR | STR120211 |
| SAMPA | 020188 | SEM | 7920 | SIDEM | 44071 |
| SKF | VKDCV01020 | Stellox | 8408109SX | Templin | 041100978450 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0530025 | VAICO | V340051 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок MAN |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24443 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 95 мм |
| Діаметр внутрішній | 24 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 1,330 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 160 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 62001007828 |
| Ширина паковання | 100 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924,30 ₴



