

Сальник колінчастого вала REAR VOLVO DH10A/TD102/TD122 155X180X15 (вир-во Elring) 760.316
1 090 ₴
981 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4410842-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінчастого вала REAR VOLVO DH10A/TD102/TD122 155X180X15 (вир-во Elring)

КОД ТОВАРУ
4410842

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
760.316
(Elring)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Сальник колінчастого вала REAR VOLVO DH10A/TD102/TD122 155X180X15 (вир-во Elring)
старий номер 760.315
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Параметр |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Материал |
|
|
| Конструкція радіального ущільне |
|
|
| Тип кручения |
|
|
| Защита от пили |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VOLVO | 20441697 | VOLVO | 4693362 | VOLVO | 469336 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Volvo F 12 | Сальник Volvo FL 10 | Сальник Volvo F 10 |
| Сальник Volvo N 10 | Сальник Volvo B 10 | Сальник Volvo F 80 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 760316 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 155 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Висота | 15 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.20000 |
| Висота паковання | 20 |
| Довжина паковання | 190 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4410842 |
| Конструкція радіального ущільне | AW/BS |
| Параметри | 86-89 |
| Сторона установки | збоку коробки передач |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Ширина паковання | 190 |
| код УКТЗЕД | 4016930090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981 ₴



