Підшипник маточини MB ACTROS, ACTROS MP2/MP3, ATEGO, ATEGO 2, AXOR, AXOR 2 (вир-во FAG) 805312
3 207 ₴
2 886,30 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900221916-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини MB ACTROS, ACTROS MP2/MP3, ATEGO, ATEGO 2, AXOR, AXOR 2 (вир-во FAG)

КОД ТОВАРУ
6900221916

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
805312
(FAG)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DT | 465288 | FAG | 805312 | FEBI BILSTEIN | 174169 |
| Fersa | F15267 | MEC-DIESEL | 642280 | MERCEDES-BENZ | A0159814705 |
| MERCEDES-BENZ | 0159814805 | MERCEDES-BENZ | 0159814705 | MERCEDES-BENZ | A0159814805 |
| NTN-SNR | HDB209 | NTN/SNR | HDB209 | PE Automotive | 07090600A |
| PE Automotive | 07090610A | PETERS | 07090600A | PETERS | 07090610A |
| Stellox | 8440398SX | TIMKEN | SET1373 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник Mercedes-Benz ACTROS MP2 / MP3 | Підшипник Mercedes-Benz AXOR 2 | Підшипник Mercedes-Benz ACTROS |
| Підшипник Mercedes-Benz AXOR | Підшипник Mercedes-Benz ATEGO | Підшипник Mercedes-Benz ATEGO 2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 805312 |
| Виробник | FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 3.37000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900221916 |
| Ширина паковання | 170 |
| код УКТЗЕД | 8482200000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 886,30 ₴



