

Сайлентблок тяги реакт. 52x91.3x85 VOLVO (вир-во Sampa) 030.025
987 ₴
888,30 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 69001024627-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок тяги реакт. 52x91.3x85 VOLVO (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
69001024627

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
030.025
(SAMPA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 20685AP | AUGER | 51587 | AYD | 8409574 |
| AYD OE - Excellence | 8409574 | Bergkraft | BK2928621SP | BOGE | 87317A |
| C.E.I. | 226063 | CASALS | 6703 | CASALS | R6900 |
| CEI | 226063 | CUYMAR | 491260001 | DT | 260001 |
| ELPI | LP2053443 | FEBI BILSTEIN | 09444 | Federal Mogul | VLSB9501 |
| Lemforder | 11952 | Lemforder | 1195201 | MEYLE | 5340100025 |
| NPS | S113I02 | OCAP | 0907224 | OREX | 325004 |
| PE Automotive | 14301600A | PE Automotive | 14301600 | ROTA | 2076900 |
| ROTA | 2076900A | S-TR | STR120721 | SAMPA | 030025 |
| SAMPA | 30025 | SAMPA | SA030025 | SASIC | T772013 |
| SEM | 8285 | SIDEM | 68441 | Stellox | 8412022SX |
| TEDGUM | 00747431 | Templin | 060304004650 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0331023 |
| VOLVO | 1135080 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Volvo |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 030025 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр внутрішній | 52 мм |
| Діаметр зовнішній | 91.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 2,71 |
| Висота паковання | 95 |
| Довжина паковання | 95 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001024627 |
| Ширина паковання | 90 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888,30 ₴



