Сальник колінчастого вала (вир-во Corteco) 12015384B
999 ₴
899,10 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4410150092-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінчастого вала (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
4410150092

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
12015384B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Материал |
|
|
| Тип кручения |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Защита от пили |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Ajusa | 15041708 | Corteco | 20029606 | Corteco | 12015384B |
| Corteco | 12015384 | DT | 310043 | Elring | 323772 |
| FEBI BILSTEIN | 11482 | GLASER | P7640401 | GOETZE ENGINE | 5030511510 |
| GOETZE ENGINE | 5030511500 | MAN | 51015100151 | MAN | 81471016008 |
| MAN | 51015100164 | MEC-DIESEL | 520234 | MEC-DIESEL | 520236 |
| OREX | 297011 | PAYEN | NB963 | TruckTechnic | TT2100020 |
| VICTOR REINZ | 801600111 | VICTOR REINZ | 811600111 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник LANCIA THEMA (834_) | Сальник MAN M 90 | Сальник MAN M 2000 L |
| Сальник MAN L 2000 | Сальник MAN M 2000 M | Сальник MAN G 90 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015384B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Внутрішній діаметр | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia |
| Сумісність з моделлю | Thema |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.10300 |
| Висота 1 [мм] | 13 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 110 |
| Висота паковання | 15 |
| Довжина паковання | 140 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 130 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4410150092 |
| Сторона установки | збоку коробки передач |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Ширина паковання | 140 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899,10 ₴



