Сальник маточини (вир-во Corteco) 01027945B
870 ₴
783 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4487150017-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
4487150017

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01027945B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Материал |
|
|
| Тип кручения |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Защита от пили |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| RENAULT | 5000786985 | RENAULT | 0024472526 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник MAN F 90 | Сальник Mercedes-Benz CONECTO (O 345) | Сальник Mercedes-Benz TOURINO (O 510) |
| Сальник Mercedes-Benz SK | Сальник RENAULT TRUCKS Midliner | Сальник RENAULT TRUCKS Midlum |
| Сальник RENAULT TRUCKS MASCOTT c бортовой платформой/ходовая часть | Сальник SCANIA 4 - series | Сальник VW L 80 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01027945B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 106 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.08500 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 75 |
| Висота паковання | 15 |
| Довжина паковання | 105 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 106 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4487150017 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Тип кручення | праве кручення |
| Ширина паковання | 105 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴



