
Cальник колінвала задній IVECO 130x160x13,5 KS FPM (40102693) (вир-во Elring) 454.050
2 248 ₴
2 023,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900212289-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cальник колінвала задній IVECO 130x160x13,5 KS FPM (40102693) (вир-во Elring)

КОД ТОВАРУ
6900212289

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
454.050
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Параметр |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Материал |
|
|
| Конструкція радіального ущільне |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Ajusa | 15102600 | Corteco | 12029820B | DT | 750551 |
| Elring | 454050 | GLASER | P7773201 | GOETZE ENGINE | 5031955300 |
| IMEX | IMX0055801625924 | IVECO | 40102690 | IVECO | 40102693 |
| IVECO | 504244493 | MEC-DIESEL | 520171 | MEC-DIESEL | 520170 |
| MEC-DIESEL | 520339 | PAYEN | NA5354 | SKT | 415236VK |
| VICTOR REINZ | 814019400 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Cальник ASTRA HD 8 | Cальник ASTRA HD 7-C | Cальник Iveco Trakker |
| Cальник Iveco Stralis | Cальник Iveco EuroTrakker | Cальник Iveco EuroStar |
| Cальник Iveco EuroTech MP |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 454050 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 130 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Висота | 14 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона установки | збоку коробки передач |
| Ширина паковання | 185 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
| Код товару | 6900212289 |
| Параметри | 90-93 |
| Конструкція радіального ущільне | KS |
| Базова одиниця | шт. |
| Імпортований | Да |
| Вага (кг) | 0.27500 |
| Висота паковання | 20 |
| Довжина паковання | 185 |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 023,20 ₴



