

Втулка 104*65*95*103 стабілізатора SCANIA 4 Serie (вир-во Febi) 19140
680 ₴
612 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900977005-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка 104*65*95*103 стабілізатора SCANIA 4 Serie (вир-во Febi)

КОД ТОВАРУ
6900977005

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
19140
(FEBI BILSTEIN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 24091AP | AUGER | 51778 | Automotive RYME | 322073 |
| AYD | 7212980 | AYD OE - Excellence | 7212980 | Bergkraft | BK2976121SP |
| BORG & BECK | BSK33165 | CASALS | 7403 | CUYMAR | 4710190 |
| DT | 127054 | FEBI BILSTEIN | 19140 | IMEX | 24091AP |
| IMEX | IMX0021535026 | Lema | 269400 | MEYLE | 8340320003 |
| MEYLE | 8346100003 | OREX | 533002 | PE Automotive | 12300800A |
| PE Automotive | 12300800 | ROTA | 2098424 | RYME | 322073 |
| S-TR | STR120575 | SAMPA | 040019 | SASIC | T254005 |
| SCANIA | 1344190S2 | SCANIA | 1535026 | SCANIA | 001344190 |
| SCANIA | 1344190S1 | SCANIA | 1344190 | SCANIA | 01344190 |
| SCANIA | 1344190S | SEM | 9135 | SEM | 9139 |
| SEM | 9146 | SEM | 8760 | SKF | VKDCV09008 |
| Stellox | 8412536SX | Templin | 041203001940 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0431052 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка SCANIA 4 - series |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 19140 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 104 мм |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 103 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0,425 |
| Висота паковання | 115 |
| Довжина паковання | 115 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900977005 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Сторона установки | передня вісь, двостороння |
| Ширина паковання | 130 |
| код УКТЗЕД | 4016995790 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612 ₴



