

Сайлентблок 24x61.5x96.5 ресори RENAULT (вир-во Sampa) 080.120
611 ₴
488,80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 66001024539-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок 24x61.5x96.5 ресори RENAULT (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
66001024539

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
080.120
(SAMPA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| RENAULT | 7421041753 | RENAULT | 5001859721 | RENAULT | 5001859721S |
| RENAULT | 5010557171 | RENAULT | 5001859721S2 | VOLVO | 21041753 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Renault |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 080120 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 96.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 24 мм |
| Діаметр зовнішній | 61.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 4,02 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 60 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 66001024539 |
| Ширина паковання | 60 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488,80 ₴



