

Фільтр паливний RVI, VOLVO (вир-во FEBI) 30069
693 ₴
623,70 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900874730-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний RVI, VOLVO (вир-во FEBI)

КОД ТОВАРУ
6900874730

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30069
(FEBI BILSTEIN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Дополнительний артикул / Доп. информация 2 |
|
|
| Исполнение фильтра |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Внутрішня нарізь [мм] |
|
|
| Цвет |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| RENAULT | 7420541383 | RENAULT | 7420998634 | RENAULT | 7420998367 |
| RENAULT | 7420514654 | VOLVO | 20998634 | VOLVO | 20386080 |
| VOLVO | 20998346 | VOLVO | 20514654 | VOLVO | 20998367 |
| VOLVO | 20480593 | VOLVO | 20541383 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр RENAULT TRUCKS Premium | Фільтр RENAULT TRUCKS Premium 2 | Фільтр RENAULT TRUCKS Magnum |
| Фільтр Volvo FM | Фільтр Volvo FH | Фільтр Volvo FH 16 |
| Фільтр Volvo FH 12 | Фільтр Volvo FM 12 | Фільтр Volvo FM 9 |
| Фільтр Volvo B 12 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30069 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 143 мм |
| Зовнішній діаметр | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0,560 |
| Внутрішня нарізь [мм] | M14 x 1" |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 100 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Код товару | 6900874730 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Товщина (мм) | 143 |
| Колір | Білий |
| Ширина паковання | 150 |
| код УКТЗЕД | 8421230090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623,70 ₴



