

Сальник коленвала задній (тефлон) 155x185x13 (Scania 1786563) (вир-во Elring) 227.290
2 012 ₴
1 810,80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21101136993-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала задній (тефлон) 155x185x13 (Scania 1786563) (вир-во Elring)

КОД ТОВАРУ
21101136993

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
227.290
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Материал |
|
|
| Тип кручения |
|
|
| Конструкція радіального ущільне |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| SCANIA | 1786563 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник SCANIA P,G,R,T - series | Сальник SCANIA K - series | Сальник SCANIA IRIZAR PB |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 227290 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 155 мм |
| Зовнішній діаметр | 185 мм |
| Висота | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 185 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 21101136993 |
| Конструкція радіального ущільне | AW |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Сторона установки | збоку коробки передач |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Ширина паковання | 185 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 810,80 ₴



