

Підшипник маточини DAF 75,85CF,95XF, VOLVO F10,12,16,FH12,16 (вир-во SKF) VKHB 2043
3 326 ₴
2 993,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4487978126-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини DAF 75,85CF,95XF, VOLVO F10,12,16,FH12,16 (вир-во SKF)

КОД ТОВАРУ
4487978126

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VKHB 2043
(SKF)
| Характеристика |
|
|
| Підшипники, ущільнювачі |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Внутрішній діаметр [мм] |
|
|
| Зовнішній діаметр [мм] |
|
|
| Ширина [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DAF | 0682976 | DAF | 0174592 | DAF | 174592 |
| DAF | 682976 | VOLVO | 181280 | VOLVO | 184794 |
| VOLVO | 181281 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник Volvo F 12 | Підшипник Volvo FH 16 | Підшипник Volvo FH 12 |
| Підшипник Volvo F 10 | Підшипник Volvo FL 10 | Підшипник Volvo FM 12 |
| Підшипник Volvo FL 12 | Підшипник Volvo FL 7 | Підшипник Volvo F 16 |
| Підшипник Volvo FL 6 | Підшипник Volvo FS 7 | Підшипник Volvo NH 12 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKHB2043 |
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 41.3 мм |
| Внутрішній діаметр | 82.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 2,752 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 82.55 |
| Висота паковання | 63 |
| Довжина паковання | 155 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 146.05 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4487978126 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Підшипники, ущільнювачі | Підшипники |
| Ширина [мм] | 41.27 |
| Ширина паковання | 155 |
| код УКТЗЕД | 8482200000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 993,40 ₴



