Сальник колінчастого вала (вир-во Corteco) 01018282B
954 ₴
858,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4410150000-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінчастого вала (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
4410150000

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01018282B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Материал |
|
|
| Тип кручения |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Защита от пили |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Corteco | 12011062B | Corteco | 01018282B | DAF | 0692186 |
| DAF | 0069603 | DAF | 0692185 | DT | 550204 |
| Elring | 282200 | Elring | 314994 | FEBI BILSTEIN | 45337 |
| IVECO | 7982082 | IVECO | 38515091 | IVECO | 42492379 |
| IVECO | 42492378 | IVECO | 7982083 | MAN | 81965030092 |
| MAN | 81965020349 | MAN | 81965020350 | MEC-DIESEL | 520207 |
| MEC-DIESEL | 520206 | Nexen | 14684DOT | Nexen | 15759 |
| Stellox | 8101114SX | VICTOR REINZ | 813512700 | VOLVO | 1526829 |
| VOLVO | 15268287 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Iveco TurboStar | Сальник Iveco TurboTech | Сальник Iveco EuroTech MP |
| Сальник MAN F 2000 | Сальник MAN F 90 | Сальник MAN TGA |
| Сальник MAN F 90 Unterflur |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01018282B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 105 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Висота 1 [мм] | 12 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 105 |
| Висота паковання | 20 |
| Довжина паковання | 145 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 130 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4410150000 |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Ширина паковання | 145 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858,60 ₴



