Сальник маточини (вир-во Corteco) 12012573B
511 ₴
408,80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900376934-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
6900376934

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
12012573B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Материал |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Защита от пили |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Beifang Benchi | 0099979146 | Beifang Benchi | 0099974546 | Corteco | 12012573B |
| DT | 420401 | Elring | 008559 | MAN | 06562790028 |
| MAN | 06562790312 | MERCEDES-BENZ | A0099979146 | MERCEDES-BENZ | 0119977047 |
| MERCEDES-BENZ | A0099974546 | MERCEDES-BENZ | 0099974546 | MERCEDES-BENZ | 0099979146 |
| MERCEDES-BENZ | A0119977047 | MERCEDES-BENZ | 0129977047 | MERCEDES-BENZ | A0129977047 |
| MEYLE | 12342790312 | SAMPA | 010226 | VICTOR REINZ | 814018400 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник MAN F 2000 | Сальник MAN F 90 | Сальник MAN M 90 |
| Сальник MAN M 2000 M | Сальник MAN M 2000 L | Сальник Mercedes-Benz ACTROS |
| Сальник Mercedes-Benz ACTROS MP2 / MP3 | Сальник Mercedes-Benz ATEGO | Сальник Mercedes-Benz ECONIC |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12012573B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 72 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.07400 |
| Висота 1 [мм] | 13 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 72 |
| Висота паковання | 18 |
| Довжина паковання | 108 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 105 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900376934 |
| Ширина паковання | 108 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408,80 ₴



