

Втулка стабілізатора VOLVO Fh12, Fh16 передн. внутр. АКЦІЯ (вир-во FEBI) 11921
439 ₴
351,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6929169-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора VOLVO Fh12, Fh16 передн. внутр. АКЦІЯ (вир-во FEBI)

КОД ТОВАРУ
6929169

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
11921
(FEBI BILSTEIN)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Втулка стабілізатора VOLVO Fh12, Fh16 передн. внутр. АКЦІЯ (вир-во FEBI)
44х61х87.5мм
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| № документа якості |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Материал |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 23168AP | AUGER | 51599 | AYD | 7212057 |
| AYD OE - Excellence | 7212057 | Bergkraft | BK2910921SP | CASALS | 6700 |
| CUYMAR | 4712180 | DT | 261166 | FEBI BILSTEIN | 11921 |
| Federal Mogul | VLSB10398 | MEYLE | 5341075180 | OCAP | 1216352 |
| PE Automotive | 14302700A | PE Automotive | 14302700 | ROTA | 2078034 |
| S-TR | STR120734 | SAMPA | 030012 | SASIC | T252019 |
| SEM | 8108 | SIDEM | 68264 | Stellox | 8412528SX |
| Templin | 041204002700 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0330057 | VOLVO | 1075180 |
| VOLVO | 001075180 | VOLVO | 10751808 | VOLVO | 010751808 |
| VOLVO | 01075180 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка Volvo FH 16 | Втулка Volvo FH 12 | Втулка Volvo FM 12 |
| Втулка Volvo FM 10 | Втулка Volvo NH 12 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11921 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 87.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 61 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0,145 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 80 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6929169 |
| Сторона установки | передня вісь, двостороння |
| Ширина паковання | 90 |
| код УКТЗЕД | 4016995790 |
| № документа якості | ISO 9001:2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351,20 ₴



