

Сайлентблок 41,5*70*89*112,5 підвіски ROR, YORK (вир-во Sampa) 085.002
555 ₴
444 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 69001024563-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок 41,5*70*89*112,5 підвіски ROR, YORK (вир-во Sampa)

КОД ТОВАРУ
69001024563

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
085.002
(SAMPA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Импортирован |
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 085002 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 112.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 41.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 3,59 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 60 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 89 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001024563 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 120 |
| код УКТЗЕД | 4016999100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴



